Aquaform to marka znana ze starannego wzornictwa i ponadczasowych elementów wystroju. Zapoznaj się z proponowanymi rozwiązaniami i zdecyduj, która kabina najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Kabina prysznicowa, jeśli ma zbyt ozdobne czy zabudowane ścianki, może niepotrzebnie dzielić wnętrze. W małej łazience to sposób, by dodatkowo optycznie zmniejszyć przestrzeń. Nie oznacza to jednak, że w takim wnętrzu sprawdzi się tylko brodzik za zasłonką. Dzięki odpowiedniemu projektowi możesz dopasować kabinę nawet do małej łazienki.

Aquaform – kabiny do małych i dużych wnętrz

Kluczem do sukcesu będzie dobranie takiej kabiny, która ma zupełnie przezroczyste ścianki. W tym dziale znajdziesz kabiny prysznicowe Aquaform, które spełniają ten warunek. Szklane, zupełnie gładkie tafle z łatwością wyczyścisz - to rozwiązanie bardzo praktyczne na co dzień. Zwróć uwagę na stabilne i poręczne uchwyty drzwiowe. To bardzo ważny element, często pomijany w kabinach anonimowych marek. W przypadku Aquaform kabiny wyposażone są standardowo w klamki, które łatwo chwycisz nawet w mokrą czy namydloną dłoń.

Jak dobrać dla siebie kabinę?

Aquaform ma w ofercie dziesiątki rozwiązań do łazienek, a w tym dziale znajdziesz gotowe kabiny prysznicowe. Możesz zdecydować, jaka kabina prysznicowa najlepiej sprawdzi się u Ciebie. Wystarczy, że:

• zmierzysz swój brodzik lub przestrzeń, w której ma stanąć kabina,
• wybierzesz kabinę Aquaform przeznaczoną do narożnika, przyścienną lub wolnostojącą,
• dopasujesz do niej dodatkowe elementy takie jak drzwi.

Samodzielne drzwi prysznicowe szczególnie sprawdzają się we wnękach, gdzie prysznic jest zabudowany ścianami. Dzięki nim dodatkowo zabezpieczysz wejście i to w sposób bardziej trwały i estetyczny niż za pomocą zasłonki czy materiałowego parawanu. W ten sposób zapobiegniesz zachlapaniu nawet małej przestrzeni łazienkowej. Drzwi do kabiny Aquaform możesz też dopasować do swojego prysznica, jeśli poprzednie drzwi innej marki zniszczyły się lub nie wyglądały idealnie. W tym dziale znajdziesz głównie modele przezroczyste z subtelnymi mocowaniami, które pasują do każdej łazienki. Zapraszamy do zakupów!