Funkcjonalnie urządzona łazienka powinna uwzględniać wszystkie elementy niezbędne do tego, aby można w niej przyjemnie spędzać czas. Kabiny prysznicowe z brodzikiem musiały znaleźć swoje miejsce w asortymencie sklepu mlazienka.pl. Należą one do rozwiązań cieszących się największą dozą popularności w wielu krajach, chętnie sięgają po nie również Polacy.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem – wybieraj spośród wielu atrakcyjnych modeli

Wybór zestawu, w skład jakiego wchodzą kabiny natryskowe z brodzikiem to rozwiązanie dla osób, którym z różnych względów nie odpowiada instalowanie odpływu liniowego. Zalety zestawów to łatwość montażu kabiny oraz jej duża szczelność. W naszej ofercie znajdziesz prysznice z brodzikiem o dużej lub też niewielkiej głębokości. Jest to doskonała alternatywa dla wanny lub opcja w tych łazienkach, w których nie ma na nią miejsca. Warto dodać, że kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem będzie idealna, jeśli w domu mieszkają osoby starsze lub z ograniczeniami ruchu. Kabiny z brodzikiem o dużej głębokości sprawdzą się również jako miejsce do kąpieli małych dzieci. Z kolei prysznice z brodzikiem płytkim, posadzkowym, to doskonałe uzupełnienie łazienki, utrzymanej w nowoczesnym stylu. Biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania, ceny poszczególnych modeli są niezwykle atrakcyjne. Polecamy kabiny prysznicowe z brodzikiem znanych i cenionych na rynku polskim i europejskim producentów, takich jak KOŁO czy SANPLAST.

Kabiny natryskowe z brodzikiem dopasowanym do charakteru i wielkości łazienki

Decydując się na zakup kabiny z brodzikiem w zestawie, zyskujemy pewność, że unikniemy problemów z dopasowaniem elementów. Są one bowiem w pełni kompatybilne, co stanowi gwarancję szczelności zestawu. Do wyboru mamy prysznice z brodzikiem półokrągłym, kwadratowym lub prostokątnym, w zależności od indywidualnych upodobań i możliwości pomieszczenia. Różnią się one od siebie nie tylko w zakresie kształtu i ceny, ale także materiału, z jakiego zostały wykonane. Dostępne są kabiny prysznicowe z brodzikiem stalowym, akrylowym i konglomeratowym. Największą popularnością cieszą się kabiny z brodzikiem akrylowym, co wynika przede wszystkim z niskiej ceny, niewielkiej wagi i łatwego montażu. Dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem charakteryzują się prysznice z brodzikiem konglomeratowym, jednak wysokie ceny stanowią ich wadę. Funkcjonalne i efektowne kabiny prysznicowe z brodzikiem to nie tylko miejsce przeznaczone do dbania o higienę, ale także sposób na relaks. Polecamy kabiny z hydromasażem lub siedziskiem, odpowiednie do wypoczynku po ciężkim dniu, wprowadzające w przyjemny stan odprężenia.

Brak produktów w wybranej kategorii