Axor Universal 42819000 dozownik do mydła
Axor Universal 42819000 dozownik do mydła
- Nr katalogowy: 42819000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 170,00zł
- Cena katalogowa: 1 617,45 zł
Opis produktu
| Marka | Axor |
| Seria | Universal |
| Nr katalogowy | 42819000 |
| Kolor | chrom |
| Pojemność | 500 ml |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 4011097755601 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 14 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |