Codziennie robimy makijaż, codziennie się golimy i szczotkujemy zęby, często kremujemy twarz i nakładamy specjalne maseczki pielęgnacyjne. To wszystko sprawia, że w łazience spędzamy dużą ilość czasu. Z wielu kosmetyków korzystamy niemal non-stop, co wymaga od nas takiego ułożenia, które ułatwiałoby sięganie po poszczególne produkty. Półki do łazienki doskonale sprawdzają się w tego typu pomieszczeniu. Można na nich poustawiać najpotrzebniejsze akcesoria, takie jak kremy, płyn do demakijażu czy pianka do golenia. Mając półki łazienkowe, oszczędzamy cenny czas na szukaniu konkretnych kosmetyków.

Funkcjonalne rozwiązania

Sklep internetowy mlazienka.pl oferuje półki łazienkowe wiszące, które można zamontować w dowolnym miejscu, zwykle nad zlewem, ale nie tylko. Proponujemy półki narożne łazienkowe, które doskonale sprawdzą się w przypadku niewielkich pomieszczeń. Nie zabiorą wiele miejsca, ale przy tym spełnią swoją podstawową funkcję. Można zamontować kilka w jednym rzędzie, dzięki czemu zyskamy dużo przestrzeni do poukładania poszczególnych kosmetyków oraz akcesoriów. Półki łazienkowe pod prysznic również mogą być narożne. Takie rozwiązanie jest często spotykane w hotelach, ale jest równie funkcjonalne w mieszkaniu. Na regałach można ustawić żel pod prysznic, szampon i gąbkę, dzięki czemu nie musimy za każdym razem schylać się po środki myjące czy sięgać do oddalonej półki.

Elegancko i gustownie

Do robienia codziennego makijażu i golenia się doskonale sprawują się półki łazienkowe pod lustro. Możesz jednocześnie oglądać swoje odbicie i korzystać z poszczególnych produktów – kredki do oczu, podkładu i maskary. Dostęp do wszystkich kosmetyków jest ułatwiony, dzięki czemu Twoja łazienka będzie nie tylko gustowna, ale również funkcjonalna. Oferujemy półki łazienkowe plastikowe, które są doskonałym rozwiązaniem w mieszkaniach, gdzie znajdują się dzieci. Będziesz mieć pewność, że Twoje pociechy nie zniszczą mebli ani nie zrobią sobie krzywdy. W nowoczesnych wnętrzach świetnie wyglądają półki szklane do łazienki. To najnowszy trend w zakresie aranżacji pomieszczenia, dzięki czemu szklane półki łazienkowe doskonale prezentują się w mieszkaniu, ale również w hotelowych toaletach, gdzie liczy się styl i elegancja.

Półki do łazienki – niezbędny element wyposażenia

Półka do łazienki może wyglądać niepozornie, ale jej znaczenie jest nieocenione podczas codziennych zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych. Półki pod lustro pomieszczą grzebienie i kosmetyki, a jednocześnie nie utrudnią korzystania z umywalki. Półki łazienkowe narożne warto zainstalować pod prysznicem i w małej łazience. Zwróć uwagę również na półki pod umywalkę – eksponują ozdobny syfon i tworzą nowoczesny duet z umywalką nablatową. Zebrane przez nas półki łazienkowe mają tak wiele form i zastosowań, że bez problemu znajdziesz model idealnie dopasowany do swojego łazienkowego królestwa. Ceny naszych produktów są zaskakujące, a, co najważniejsze, idą w parze z jakością wykonania. To trwałe meble, odporne na zadrapania, wilgoć oraz różnice temperatur. Ze względu na swoje przeznaczenie zadbaliśmy o to, aby nie niszczyły się podczas eksploatacji.