Obecnie, w ofercie posiadamy kilka rodzajów desek bidetowych, w tym deski wolno opadające. Nasze deski wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół. Spośród bogatej oferty każdy Klient bez problemy wybierze coś, co sprosta jego wymaganiom.

Różne materiały i łatwy montaż

Nasze deski bidetowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów, z dodatkowymi metalowymi elementami. Wszystkie elementy są odporne zarówno na korozję, jak i na działanie czynników zewnętrznych czy używane do czyszczenia środki chemiczne. Deski bidetowe wykonane są w taki sposób aby ułatwić łatwy i szybki montaż. Pokrywy bidetowe posiadają prostą, nieskomplikowaną konstrukcję, dlatego są łatwe w czyszczeniu.

Deski bidetowe wolno opadające

W ofercie naszego sklepu posiadamy wolno opadające deski, przeznaczone do bidetów podwieszanych i stojących. Dzięki zastosowaniu duroplastu, który jest wysoko wytrzymały, oferowane przez nas deski bidetowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Wysoka jakość wykonania to gwarancja wieloletniej eksploatacji, przy zachowaniu idealnego wyglądu.

Bardzo dobra trwałość przy atrakcyjnej cenie

Dodatkowym plusem naszych desek bidetowych jest ich duża trwałość oraz atrakcyjne ceny. Deski są dostępne poprzez wysyłkę kurierem, odbiór przez paczkomat inPost oraz odbiór osobisty.

W razie pytań

Obecnie w ofercie posiadamy deski bidetowe oraz pokrywy, w tym także wolno opadające. Warto pamiętać, że nie każdy bidet wymaga ich montażu, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.