Coraz to większa funkcjonalność i doskonała estetyka sprawiły, że stelaże podtynkowe wyparły tradycyjny sposób montażu sedesów. Zmiany doczekały się także przyciski spłukujące, które na ten moment wyglądają jak nowoczesne dzieła sztuki użytkowej.

Klasyka i nowoczesność

Obok prostych i klasycznych wzorów przycisków do spłuczki, znajdziesz te o bardziej nieregularnych, designerskich, geometrycznych kształtach. Jeśli pragniesz mieć nowoczesną, funkcjonalną łazienkę o estetycznym wyglądzie i chcesz, żeby każdy szczegół do siebie pasował – zajrzyj do naszego sklepu, w którym z pewnością znajdziesz coś, co sprosta Twoim wymaganiom.

Wytrzymałe materiały

Przyciski spłukujące do WC oferowane w naszym sklepie wykonane są z różnorodnych materiałów. Do ich produkcji użyto kolorowego tworzywa sztucznego, a także błyszczącego metalu czy szlachetnego szkła.

Pomysły zgodne z ekologią i atrakcyjne ceny

Nasze przyciski do spłuczki sprzyjają ekologii. W zależności od wybranego klawisza, za jednym razem można zużyć od 3 do 6 litrów wody. W ofercie posiadamy wiele modeli przycisków, różniących się od siebie zarówno materiałem, gabarytem czy ceną. Wszystkie nasze produkty są zarówno wyjątkowo wytrzymałe jak i atrakcyjne cenowo.