Bezwarunkowa darmowa dostawa

Bezwarunkowa darmowa dostawa

Bezwarunkowa darmowa dostawa

Sprawdź

Kontakt

Zanim się skontaktujesz, zobacz czy mamy już odpowiedź na Twoje pytanie:

 • Jak złożyć reklamacje?

  Aby zgłosić reklamację produktu, prosimy o wypełnienie formularza, który znajdą Państwo pod linkiem: https://www.mlazienka.pl/reklamacje/. Nasz Pracownik skontaktuje się z Państwem i powiadomi o dalszych krokach.

 • W jaki sposób mogę zwrócić towar i gdzie mam go odesłać?

  Zwroty towaru są realizowane według zasad opisanych pod linkiem: https://www.mlazienka.pl/zwroty/. Po otrzymaniu i pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy, nasz Pracownik poinstruuje w sprawie dalszych kroków.

 • Jak znaleźć produkt, który Cię interesuje?
  Aby znaleźć poszukiwany produkt, skorzystaj z menu i wybierz jedną z trzynastu kategorii, a następnie odpowiednią podkategorię. Użyj wyszukiwarki na górze strony i wpisz nazwę producenta lub numer katalogowy, aby znaleźć interesujące Cię produkty jeszcze szybciej. Jeśli wyników jest za dużo, skorzystaj z filtrów wyszukiwania znajdujących się po lewej stronie. Wszystkie szczegółowe informacje, dotyczące właściwości, ceny brutto produktu, znajdziesz przechodząc do karty produktu.
 • Kiedy otrzymam zamówiony produkt?
  Przy wszystkich produktach w naszym sklepie znajduje się informacja o ich dostępności. Produkty, które znajdują się w magazynie i które możemy od razu przygotować do wysyłki, są oznaczone zielonym polem z informacją „24”. Opisy: „do 48h”, „do 7 dni” oraz „do 14 dni” oznaczają, jaki jest przewidywany czas wysyłki towaru, licząc go od daty potwierdzenia zamówienia. Oznaczenie „na zamówienie” określa sytuację, gdy termin dostarczenia produktu musi zostać ustalony indywidualnie z dostawcami. O terminie realizacji takich zamówień informuje Klienta nasz Konsultant podczas rozmowy potwierdzającej realizacje zamówienia. Firma kurierska dostarcza paczki w ciągu 48h od momentu odebrania zamówienia z naszych magazynów.
 • Jakie są dostępne rodzaje płatności?
  Nasi Klienci mogą skorzystać z różnych form płatności: Przelew bankowy (zwykły), Szybki e-przelew, Płatność kartą płatniczą, Płatność za pobraniem (płatność u kuriera dostarczającego towar), Gotówka przy odbiorze osobistym.
 • Jakie są rodzaje i koszty dostawy?

  Na wszystkich kartach produktu widnieje informacja o możliwych formach dostawy. Więcej informacji o kosztach i rodzajach dostawy znajdziesz pod linkiem: http://www.mlazienka.pl/koszty-dostawy/.

 • Dlaczego odbiór osobisty w niektórych punktach jest płatny?
  Koszty odbioru wynikają z kosztów obsługi logistycznej danego punktu odbioru osobistego.
 • Kiedy otrzymam dane do płatności przelewem?
  Po złożeniu zamówienia, nasz konsultant skontaktuje się telefonicznie, aby potwierdzić jego realizację. Następnie prześlemy dane do przelewu.
 • Jaki jest status mojego zamówienia?
  Od momentu złożenia zamówienia nasi Pracownicy mają 24h (licząc dni robocze) na kontakt z Klientem w sprawie weryfikacji i potwierdzenia realizacji zamówienia. Podczas rozmowy telefonicznej lub powiadomienia e-mail, Klient otrzymuje informacje dotyczące czasu realizacji zamówienia oraz kosztów dostawy. W przypadku założenia konta na stronie sklepu, Klient uzyskuje dostęp do zakładki Moje Konto, gdzie ma możliwość stałego monitorowania statusu zamówienia. Wszystkie zamówienia mają przypisanego Konsultanta, który kontroluje przebieg realizacji zamówienia. W razie pytań dotyczących zamówień, zapraszamy do kontaktu z infolinią sklepu: 618995590, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Skontaktuj się z nami

mLazienka.pl - siedziba główna, biura
ul. Składowa 17
62-023 Jaryszki k.Poznania

Infolinia
tel. +48 61 899 55 90
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

Punkt odbioru zamówień Poznań-Koninko:
ul. Drukarska 42
62-023 Koninko
Zobacz mapę dojazdu

Po odbiór osobisty zamówień zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00

Kontakt:
[email protected] - zapytania handlowe, obsługa i realizacja zamówień

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych:
Marek Furmańczak [email protected]

Wyślij wiadomość

Administratorem Państwa danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. z siedzibą w Żernikach k.Poznania, przy ul. Składowa 17, 62-023 Żerniki k.Poznania. Państwa dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z... więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. z siedzibą w Żernikach k.Poznania, przy ul. Składowa 17, 62-023 Żerniki k.Poznania. Państwa dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem w związku z przekazaniem danych w ramach formularza kontaktowego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO – prawnie uzasadnionego interesu administratora. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia lub sprzeciwu wobec przetwarzania w tym sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.mlazienka.pl/pomoc/polityka-prywatnosci/319 zwiń