Bezwarunkowa darmowa dostawa

Bezwarunkowa darmowa dostawa

Bezwarunkowa darmowa dostawa

Sprawdź

Kontakt

Zanim się skontaktujesz, zobacz czy mamy już odpowiedź na Twoje pytanie:

 • Jak złożyć reklamacje?

  Aby zgłosić reklamację produktu, prosimy o wypełnienie formularza, który znajdą Państwo pod linkiem: https://www.mlazienka.pl/reklamacje/. Nasz Pracownik skontaktuje się z Państwem i powiadomi o dalszych krokach.

 • W jaki sposób mogę zwrócić towar i gdzie mam go odesłać?

  Zwroty towaru są realizowane według zasad opisanych pod linkiem: https://www.mlazienka.pl/zwroty/. Po otrzymaniu i pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy, nasz Pracownik poinstruuje w sprawie dalszych kroków.

 • Jak znaleźć produkt, który Cię interesuje?
  Aby znaleźć poszukiwany produkt, skorzystaj z menu i wybierz jedną z trzynastu kategorii, a następnie odpowiednią podkategorię. Użyj wyszukiwarki na górze strony i wpisz nazwę producenta lub numer katalogowy, aby znaleźć interesujące Cię produkty jeszcze szybciej. Jeśli wyników jest za dużo, skorzystaj z filtrów wyszukiwania znajdujących się po lewej stronie. Wszystkie szczegółowe informacje, dotyczące właściwości, ceny brutto produktu, znajdziesz przechodząc do karty produktu.
 • Kiedy otrzymam zamówiony produkt?
  Przy wszystkich produktach w naszym sklepie znajduje się informacja o ich dostępności. Produkty, które znajdują się w magazynie i które możemy od razu przygotować do wysyłki, są oznaczone zielonym polem z informacją „24”. Opisy: „do 48h”, „do 7 dni” oraz „do 14 dni” oznaczają, jaki jest przewidywany czas wysyłki towaru, licząc go od daty potwierdzenia zamówienia. Oznaczenie „na zamówienie” określa sytuację, gdy termin dostarczenia produktu musi zostać ustalony indywidualnie z dostawcami. O terminie realizacji takich zamówień informuje Klienta nasz Konsultant podczas rozmowy potwierdzającej realizacje zamówienia. Firma kurierska dostarcza paczki w ciągu 48h od momentu odebrania zamówienia z naszych magazynów.
 • Jakie są dostępne rodzaje płatności?
  Nasi Klienci mogą skorzystać z różnych form płatności: Przelew bankowy (zwykły), Szybki e-przelew, Płatność kartą płatniczą, Płatność za pobraniem (płatność u kuriera dostarczającego towar), Gotówka przy odbiorze osobistym.
 • Jakie są rodzaje i koszty dostawy?

  Na wszystkich kartach produktu widnieje informacja o możliwych formach dostawy. Więcej informacji o kosztach i rodzajach dostawy znajdziesz pod linkiem: http://www.mlazienka.pl/koszty-dostawy/.

 • Dlaczego odbiór osobisty w niektórych punktach jest płatny?
  Koszty odbioru wynikają z kosztów obsługi logistycznej danego punktu odbioru osobistego.
 • Kiedy otrzymam dane do płatności przelewem?
  Po złożeniu zamówienia, nasz konsultant skontaktuje się telefonicznie, aby potwierdzić jego realizację. Następnie prześlemy dane do przelewu.
 • Jaki jest status mojego zamówienia?
  Od momentu złożenia zamówienia nasi Pracownicy mają 24h (licząc dni robocze) na kontakt z Klientem w sprawie weryfikacji i potwierdzenia realizacji zamówienia. Podczas rozmowy telefonicznej lub powiadomienia e-mail, Klient otrzymuje informacje dotyczące czasu realizacji zamówienia oraz kosztów dostawy. W przypadku założenia konta na stronie sklepu, Klient uzyskuje dostęp do zakładki Moje Konto, gdzie ma możliwość stałego monitorowania statusu zamówienia. Wszystkie zamówienia mają przypisanego Konsultanta, który kontroluje przebieg realizacji zamówienia. W razie pytań dotyczących zamówień, zapraszamy do kontaktu z infolinią sklepu: 618995590, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Skontaktuj się z nami

mLazienka.pl - siedziba główna, biura
ul. Składowa 17
62-023 Jaryszki k.Poznania

Infolinia
tel. +48 61 899 55 90
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

Punkt odbioru zamówień Poznań-Koninko:
ul. Drukarska 42
62-023 Koninko
Zobacz mapę dojazdu

Po odbiór osobisty zamówień zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00

Kontakt:
sklep@mlazienka.pl - zapytania handlowe, obsługa i realizacja zamówień

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych:
Kamil Bodzak rodo@mlazienka.pl

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego.... więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łazienkaplus.pl S.A. moich danych osobowych podanych dobrowolnie za pośrednictwem tego formularza w celu kontaktu za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu mailowego. Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że: Administratorem zebranych danych osobowych jest Łazienkaplus.pl S.A. siedzibą w Żernikach (62-023) przy ul. Składowej 17, wpisana do rejestru KRS pod numerem 0000400575 oraz REGON: 30196636; Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem; Cofnięcia zgody dokonać można przez przesłanie wiadomości z żądaniem zaprzestania przetwarzania danych przy pomocy powyższego formularza; Odbiorcami (procesorami powierzenia) moich danych osobowych będzie podmiot zapewniający obsługę utrzymania sklepu Łazienkaplus.pl oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną dla Administratora Danych. Wymiana danych osobowych z tymi podmiotami jest regulowana umową powierzenia z zaufanymi partnerami Łazienkaplus.pl S.A.; Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do udzielenia informacji, a następnie usuwane z systemu; Przysługują mi prawa do: żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych, żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych, żądania przeniesienia moich danych osobowych. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO). zwiń