Spośród naszej bogatej oferty każdy Klient wybierze najbardziej funkcjonalne i najlepiej dopasowane do zestawu prysznicowego jak i aranżacji całej łazienki odpływy prysznicowe. W skład naszej oferty wchodzą odpływy prysznicowe liniowe, punktowe oraz szeroki wybór kratek odpływowych i wiele akcesoriów.

Klasyczne i nowoczesne wzory

Eleganckie, a zarazem nowoczesne odwodnienia prysznicowe posiadają estetyczny i funkcjonalny wygląd, a przy tym są proste w czyszczeniu i bardzo trwałe. Odpływy prysznicowe od mlazienka.pl idealnie wpasują się w wygląd prysznica, jak i w pozostałe elementy aranżacji każdej łazienki. W naszej ofercie posiadamy wiele odpływów prysznicowych klasycznych oraz tych, dla klientów ceniących nowoczesny wystrój wnętrz.

Najwyższa jakość materiałów

Wiemy, że odpowiednio dobrane materiały to gwarancja wieloletniego czasu eksploatacji, dlatego nasze odpływy prysznicowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, które ułatwią montaż. Spośród bogatej oferty każdy Klient znajdzie coś, co sprosta jego indywidualnym wymaganiom i wpasuje się w estetykę łazienki.

Łatwy i szybki montaż

Odpływy prysznicowe podłogowe, zarówno te liniowe jak i punktowe, wykonane są w taki sposób, aby ułatwić łatwy i szybki montaż, a przy tym są funkcjonalne i wygodne i w łatwy sposób spełnią swoje zadanie polegające na odprowadzeniu wody do kanalizacji. Niektóre spośród oferowanych odpływów prysznicowych posiadają dodatkowe elementy ułatwiające ich instalację. Dodatkowo każdy z odpływów posiada prostą konstrukcję, dlatego jego czyszczenie jest łatwe i nie zajmuje zbyt dużej ilości czasu.

Trwałość i cena

Dodatkowym plusem naszych kratek i odpływów prysznicowych jest ich duża trwałość oraz atrakcyjne ceny. Oprócz tego, w razie ewentualnych problemów, naszym klientom oferujemy gwarancję producenta. Odpływy prysznicowe są dostępne poprzez wysyłkę kurierem, odbiór przez paczkomat InPost oraz odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy.

Odpowiemy na wszystkie pytania

W razie jakichkolwiek problemów związanych z elementami czy montażem naszych odpływów prysznicowych jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pytania. Z chęcią doradzimy i podpowiemy co do wyboru najbardziej odpowiedniego odpływu pasującego do wnętrza kabiny prysznicowej i całej łazienki.