Standardowa kabina, mimo tego, że jest estetyczna, nie zawsze stanowi najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku niewielkich łazienek, ponieważ może skutecznie ograniczyć przestrzeń. Alternatywą są wysokiej klasy ścianki prysznicowe, które łączą w sobie atrakcyjny wygląd i dużą funkcjonalność.

Ścianki prysznicowe – prostota i elegancja

Miłośnikom minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji z pewnością przypadną do gustu ścianki prysznicowe wykonane z solidnego, przezroczystego szkła hartowanego wysokiej jakości. Dzięki nim łazienka wizualnie nabierze przestrzeni i wyjątkowego charakteru. W naszej ofercie dostępne są ścianki prysznicowe znanych producentów, takich jak KOŁO, Aquaform, Sanplast czy Roca. Materiał zastosowany do ich wyrobu jest niezwykle trwały, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Ścianki prysznicowe szklane to połączenie prostoty i niepowtarzalnego stylu. Pokryte powłoką, zapobiegającą osadzaniu się na nich kamienia i zacieków wodnych, są łatwe w utrzymaniu czystości i praktyczne. W naszej ofercie dostępne są ścianki prysznicowe w różnych rozmiarach, uniwersalne lub też przeznaczone do montażu po prawej lub lewej stronie, w chromowanych ramach bądź bez nich. 

Ścianki prysznicowe szklane – wiele możliwości aranżacyjnych

Dzięki estetycznej ściance prysznicowej możesz stworzyć wyjątkową aranżację w swojej łazience. Jej zastosowanie otwiera wiele możliwości urządzenia łazienkowej przestrzeni. Będzie ona odpowiednia zarówno w przypadku instalowania odpływu liniowego, jak przy zastosowaniu brodzika. Polecamy ścianki prysznicowe szklane w atrakcyjnych cenach i w szerokim wyborze. Zapewnią komfort podczas kąpieli i zabezpieczą łazienkę przed zachlapaniem. Jednym z ich atutów jest łatwy montaż, który nikomu z pewnością nie sprawi problemu. Ścianki prysznicowe to modne rozwiązanie i popularny trend, często wybierany podczas urządzania łazienki. Stworzona z ich użyciem konstrukcja jest stabilna i solidna. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.