Łazienka jest szczególnym miejscem w mieszkaniu. Z racji tego, że często z niej korzystamy, musi być w pełni funkcjonalna. Powinna zapewniać wygodę korzystania z poszczególnych elementów wyposażenia – ubikacji czy zlewu. Dobrze, jeśli jednocześnie ich wykonanie będzie ułatwiało utrzymanie w czystości – WC powinno sprzyjać zachowaniu higieny intymnej. Niezbędnym wyposażeniem łazienki jest oczywiście miska sedesowa wraz z deską oraz spłuczka. Warto jednak zainwestować dodatkowo w toalety myjące. To prawdziwe udogodnienie, szczególnie dla osób starszych i niepełnosprawnych, ale nie tylko. Każdy doceni wygodę, jaką zapewniają toalety myjące.

Najwyższa jakość, najniższe ceny

mlazienka.pl oferuje wyroby ceramiczne wiodących marek, takich jak Geberit, Roca, Duravit, Villeroy & Boch oraz Grohe. To najlepsi producenci, wykorzystujący najwyższej jakości materiały – trwałe i solidne, a przy tym odporne na zadrapania czy różnego rodzaju zniszczenia. Deski sedesowe myjące są doskonałą propozycją dla każdego domu, a korzystne ceny dodatkowo przekonują nabywców do kupna. Decydując się na deski sedesowe myjące zamiast bidet, oszczędzasz zarówno miejsce, jak i pieniądze, szczególnie, że nie montaż produktu nie jest skomplikowany i można wykonać go samodzielnie.

Bidet a toalety myjące

Bidet w domowych łazienkach to już standard, jednak nie wszędzie jest możliwe zainstalowanie dodatkowego sanitariatu – szczególnie jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest toaleta myjąca, pozwalająca zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie zadbać o wygodę podczas codziennej higieny intymnej. Deska sedesowa z funkcją bidetu zapewnia szereg udogodnień, dzięki którym chętnie skorzystają z niej także osoby starsze i niepełnosprawne. Oświetlenie, sterowanie pilotem, regulacja temperatury czy różne opcje mycia – te i inne funkcje sprawią, że sedes z bidetem spełni wymagania osób oczekujących najwyższego komfortu w każdej sytuacji.

Dla komfortu użytkowników

Sklep internetowy mlazienka.pl ma w swojej ofercie deski sedesowe myjące oraz toalety myjące – to idealne połączenie dla tych, którym zależy na zachowaniu higieny intymnej przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu. Nie musisz wchodzić pod prysznic po załatwieniu potrzeb fizjologicznych – wystarczy skorzystać z udogodnień, jakie oferują deski sedesowe myjące. Dodatkową korzyścią są ceny takich produktów – różnią się w zależności od marki oraz funkcji, jakie posiadają.