Dawniej bidet znajdował się głównie w hotelach, dziś stanowi podstawowe wyposażenie domowych łazienek. Aby jednak spełniał swoją funkcję jak należy, potrzebna jest dobrze dopasowana bateria bidetowa. W designerskim pokoju kąpielowym sprawdzi się bateria bidetowa podtynkowa o minimalistycznej formie lub z wyjmowaną słuchawką. Najpowszechniejsze są jednak baterie stojące – montuje się je na obrzeżu bidetu, przez co zajmują niewiele miejsca. Warto również wziąć pod uwagę, że baterie jednouchwytowe pasują do nowoczesnych aranżacji, zaś baterie dwuuchwytowe stanowią wyrazisty akcent w stylu retro.

Baterie bidetowe to obok kuchennych i prysznicowych kolejny wariant tego typu akcesoriów łazienkowych. Decydując się na zakup takiej baterii, warto zadbać o dobranie jej do reszty zestawu. Spójność stylistyczna jest bardzo istotna w łazience. Proponujemy niezwykle wygodne i funkcjonalne baterie bidetowe podtynkowe oraz bardzo popularne baterie bidetowe stojące. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji – zarówno jedno-, jak i dwuuchwytowe, w rozmaitych kolorach, posiadające korek bądź nie. Wybór zależy wyłącznie od Państwa. Dbamy również, aby ceny były na odpowiednim poziomie, dzięki czemu nasze baterie bidetowe cieszą się dużym powodzeniem wśród osób szukających ekonomicznych rozwiązań do swojej łazienki.

Wysokiej jakości sprzęt łazienkowy jest produkowany przez najlepsze światowe marki. Deante, Ferro, Grohe, Hansgrohe, Invena, Kfa, Kludi, Omnires, Roca i Tres to firmy, które zajmują się produkcją urządzeń tego typu od lat. Ufamy ich doświadczeniu i dlatego posiadamy w asortymencie baterie bidetowe podtynkowe (i nie tylko) produkowane przez specjalistów pracujących pod ich szyldem. Naszym Klientom niezmiennie oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, co sytuuje nas w czołówce firm zajmujących się sprzedażą armatury łazienkowej. Eleganckie baterie bidetowe z naszego sklepu są w zasięgu ręki każdego Klienta dzięki dużej rozpiętości cenowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.