Bezwarunkowa darmowa dostawa

Bezwarunkowa darmowa dostawa

Bezwarunkowa darmowa dostawa

Sprawdź

Dostępność produktów i data otrzymania przesyłki

W głównym magazynie sklepu mlazienka.pl zostały zgromadzone wszystkie te produkty, które są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Pozostałe artykuły są sprowadzane od dystrybutorów doraźnie, w odpowiedzi na zapytania Klientów. Na karcie produktu widnieje informacja o jego dostępności, czyli ile czasu minie zanim produkt zostanie wysłany do Klienta (w dniach roboczych). Podczas zamawiania więcej niż jednej sztuki produktu, należy wziąć pod uwagę najdłuższy czas dostępności. Podczas przyjmowania i potwierdzania zamówienia przez naszego pracownika, Klient jest informowany o przewidywanym czasie realizacji.

Legenda oznaczeń dostępności produktów:

24 h - jeżeli produkt będzie wysyłany kurierem, a zamówienie zostało opłacone płatnością za pobraniem, towar zostanie wysłany w ciągu 24h (licząc dni robocze) lub będzie dostępny od ręki w Punkcie Odbiorów Osobistych w Koninku k. Poznania. W przypadku dostawy transportem własnym, zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 1-3 dni roboczych.

Do 3 dni - wysyłka towaru odbędzie się w ciągu 3 dni od daty potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

Do 7 dni - wysyłka towaru odbędzie się w ciągu w ciągu 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

Do 14 dni - wysyłka towaru odbędzie się w ciągu 14 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

Na zamówienie – ten komunikat oznacza, że obecnie brak tego produktu w naszym magazynie, jednak możemy go sprowadzić do naszych magazynów na specjalne życzenie Klienta. Czas realizacji tego typu zamówień jest określany indywidualnie i zależy od terminów podanych przez dostawców. Informację o czas realizacji zamówienia przekazujemy w trakcie rozmowy telefonicznej. Klient jest zobowiązany do wpłacenia zaliczki, a czas potrzebny na jej zaksięgowanie należy doliczyć do czasu realizacji.

Pamiętaj, że datę otrzymania przesyłki obliczysz na podstawie poniższego:

Data otrzymania przesyłki = termin realizacji + czas dostawy.