W naszym sklepie, w kategorii syfony do pisuarów znajdą Państwo niezbędne elementy do montażu oraz detale instalacyjne. Do wyboru są syfony poziome, pionowe oraz te, do montażu podtynkowego. Wszystkie spośród oferowanych syfonów do pisuarów zapewnią sprawne odprowadzanie zużytej wody do kanalizacji.

Różnorodne materiały

W ofercie posiadamy syfony do pisuarów plastikowe oraz metalowe w różnych kolorach, od bieli przez żółć po kolor niebieski. Wszystkie oferowane przez nas elementy są odporne na korozję oraz działanie czynników zewnętrznych jak również środki chemiczne używane do ich czyszczenia.

Łatwy i szybki montaż

Złącza pisuarów wykonane są w taki sposób, aby ułatwić łatwy i szybki montaż. Niektóre spośród oferowanych syfonów do pisuarów posiadają dodatkowe elementy ułatwiające montaż. Syfony posiadają prostą konstrukcję, dlatego są łatwe w czyszczeniu.

Trwałość i cena

Dodatkowym plusem naszych produktów jest ich duża trwałość oraz atrakcyjne ceny. Oprócz tego, w razie ewentualnych problemów, naszym klientom oferujemy gwarancję producenta. Syfony do pisuarów są dostępne poprzez wysyłkę kurierem, odbiór przez paczkomat InPost oraz odbiór osobisty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.