Dobry sprzęt do kuchni i łazienki jest niezwykle ważny, ponieważ zazwyczaj kupuje się go na długie lata. W skład tego asortymentu wchodzą baterie łazienkowe oraz baterie kuchenne, których wybór zależny jest od wielu czynników. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wachlarz tego rodzaju produktów, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb oraz stylu pomieszczenia.

Dostępne są u nas również  baterie bidetowe, baterie kuchenne oraz baterie wannowo-prysznicowe, niezbędne w każdym z tych pomieszczeń. Bogata oferta naszego sklepu internetowego sprawia, że każdy z naszych Klientów znajdzie produkt dla siebie. Dodatkowo oferujemy różnego rodzaju akcesoria oraz elementy podtynkowe do baterii, które umożliwiają ich właściwy montaż.

Bateria – jak wybrać odpowiednią?

W zależności od projektu oraz dostępnego w danym pomieszczeniu miejsca, montuje się różne zestawy baterii. Ostatnio popularne są baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe, które montuje się w ścianie. Są estetyczne, a jednocześnie nie zabierają dużo miejsca w łazienkach. W kuchni natomiast dobrym rozwiązaniem może być bateria kuchenna z wyciąganą wylewką.  Jest nie tylko praktyczna, ale także wygodna w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.