Obecnie, w ofercie posiadamy kilka rodzajów syfonów: syfon butelkowy do bidetu, syfon do bidetu z wydłużonym odpływem oraz syfon z wydłużką. Nasze syfony wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Spośród naszej bogatej oferty każdy znajdzie coś, co sprosta jego wymaganiom.

Różne materiały

W ofercie posiadamy syfony do bidetów - plastikowe oraz metalowe w kolorach bieli, chromu i innych. Wszystkie elementy są odporne na korozję oraz działanie czynników zewnętrznych, jak również środki chemiczne używane do ich czyszczenia.

Łatwy i szybki montaż

Złącza bidetów wykonane są w taki sposób, aby ułatwić łatwy i szybki montaż. Niektóre spośród oferowanych syfonów do bidetów posiadają rury o różnych regulacjach wysokości. Syfony posiadają prostą konstrukcję, dlatego są łatwe w czyszczeniu.

Trwałość i cena

Dodatkowym plusem naszych produktów jest ich duża trwałość oraz atrakcyjne ceny. Oprócz tego, w razie ewentualnych problemów, naszym klientom oferujemy gwarancję producenta. Syfony do bidetów są dostępne poprzez wysyłkę kurierem, odbiór przez paczkomat inPost oraz poprzez odbiór osobisty.