W łazienkach niewielkich rozmiarów kabina prysznicowa może dodatkowo ograniczyć przestrzeń i wizualnie ją przytłoczyć. W takiej sytuacji warto sięgnąć po inne rozwiązanie i starannie wybrać drzwi prysznicowe. Pozwoli to na wykorzystanie trudnej do zagospodarowania powierzchni oraz stworzenie oryginalnej aranżacji.

Szklane drzwi prysznicowe – modny element Twojej łazienki

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości drzwi prysznicowe różnego typu. Proponujemy zarówno uniwersalne modele, które można zamontować po prawej lub lewej stronie, jak i takie z montowaniem tylko z jednej strony. Szklane drzwi prysznicowe mogą być dostosowane do wnęki lub do ścianki bocznej. Różnią się od siebie także sposobem otwierania. Polecamy drzwi przesuwne, uchylne bądź składane. Drzwi prysznicowe dostępne są w standardowych rozmiarach, ale nie tylko. Na zamówienie Klienta tworzone są także pod wymiar. Niektóre modele posiadają estetyczną, chromowaną ramę, inne są jej pozbawione. Szklane drzwi prysznicowe prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Idealnie wkomponują się w wystrój nowoczesnej łazienki, stanowiąc elegancką i wyjątkową ozdobę.

Drzwi prysznicowe – estetyczne i praktyczne

Wysokiej klasy szkło, z jakiego wykonane są drzwi prysznicowe łatwo utrzymać w czystości, dzięki pokryciu innowacyjną powłoką zabezpieczającą. W rezultacie woda, która spływa po drzwiach w trakcie kąpieli, nie pozostawia zacieków, a osad odkłada się na nich w dużo mniejszym stopniu. Nasze drzwi prysznicowe są wyjątkowo trwałe i zachowują niezmieniony wygląd przez długi czas. Efektowny połysk szyby w połączeniu z minimalistycznym designem nadaje łazience atrakcyjny i schludny wygląd. Szklane drzwi prysznicowe można zestawić z brodzikiem lub zrezygnować z niego i zainstalować odpływ liniowy. W obu przypadkach uzyskamy spektakularny efekt. Zapoznaj się z naszą ofertą i przeglądaj drzwi prysznicowe renomowanych marek w korzystnych cenach.