Gumowy korek z łańcuszkiem to relikt przeszłości, który słabo prezentuje się w nowoczesnej łazience. Lepiej zainwestuj w solidny korek automatyczny do umywalki. Gwintowany „grzybek” z uszczelką skutecznie zatka odpływ, umożliwiając napełnienie umywalki. Na zewnątrz widoczne jest kwadratowe lub okrągłe pokrętło, które stylowo współgra z chromowaną baterią. Taki korek umywalkowy na długo zachowuje higieniczny wygląd, dzięki czemu będzie ozdobą armatury na co dzień. Warto pamiętać, że korek klik klak do umywalki bezprzelewowej powinien mieć otwór zapobiegający przelaniu wody.

Korki umywalkowe – łatwy montaż i wytrzymały mechanizm

Ogromne znaczenie dla estetycznego wyglądu umywalki ma odpowiedni dobór elementów wykończeniowych. Jednym z nich są korki do umywalek, które można zakupić w naszym sklepie. Oferujemy wyłącznie modele najwyższej jakości, wyprodukowane przez takie marki, jak Deante, Kludi, Koło czy Roca. Dostępne w naszej ofercie korki umywalkowe wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów, gwarantujących wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki zastosowaniu trwałego tworzywa sztucznego, są one odporne na korozję, silne detergenty i osadzanie się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Korki umywalkowe klik klak są niezwykle łatwe w montażu i obsłudze. Aby otworzyć lub zamknąć odpływ, wystarczy nacisnąć kopułkę korka.

Korki umywalkowe – sklep internetowy, w którym liczy się jakość

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, sklep internetowy mlazienka.pl dba o jakość oferowanych produktów oraz szeroki wybór zróżnicowanych modeli. Dostępne u nas korki automatyczne do umywalki wyposażone zostały w zawory o dużej trwałości, dzięki czemu pozostają sprawne przez bardzo długi czas. Ponadto zaletą korków umywalkowych jest łatwość w utrzymaniu czystości i niezwykle atrakcyjny, nowoczesny design. Znajdziesz tutaj wzory o prostej formie i chromowanym wykończeniu lub wyjątkowe modele, utrzymane w stylistyce retro. Polecamy okrągłe lub kwadratowe korki umywalkowe. Ceny oferowanych produktów są niezwykle atrakcyjne, biorąc pod uwagę doskonałą jakość ich wykonania. Wybierz korki umywalkowe z naszej oferty i ciesz się ich estetycznym wyglądem oraz niezawodnością.