W dzisiejszych czasach bidet jest nieodłącznym elementem każdej łazienki. W ofercie naszego sklepu posiadamy bogaty wybór bidetów o różnorodnych wzorach, spośród których, każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Klientom preferującym klasyczne rozwiązania polecamy bidety stojące, a zwolennikom nowoczesnych form bidety wiszące, które dodatkowo ułatwiają mycie podłogi.

Na co zwrócić uwagę

Wybierając bidet szczególną uwagę należy zwrócić na wygląd miski WC. Oba urządzenia powinny posiadać podobną stylistykę, głównie dlatego, że często są umieszczone blisko siebie. Bidet i WC powinny współgrać ze sobą, zarówno jeśli chodzi o styl, jak i rozmiar. W ofercie posiadamy bidety dostępne w zestawie ze stelażem.

Bidety stojące

Bidety stojące sprawdzą się w przypadku łazienek o klasycznym wyglądzie. Warto także zwrócić uwagę na wspomniany wcześniej wygląd WC. Należy też pamiętać, że bidet stojący jest mniej komfortowy jeśli chodzi np. o mycie podłogi, ale tak samo wygodny w utrzymaniu czystości jak bidet podwieszany. W sklepie posiadamy wiele modeli bidetów stojących.

Bidety podwieszane

Bidety podwieszane to dobre rozwiązanie dla osób ceniących oryginalny wygląd łazienek. Bidet podwieszany odpowiednio dopasowany do stylistyki całej łazienki, ze szczególnym uwzględnieniem wyglądu WC będzie zarówno funkcjonalnym jak i estetycznym elementem wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą modeli bidetów podwieszanych.

Łatwy montaż i atrakcyjne ceny

Wszystkie bidety wykonane są w taki sposób, aby ułatwić ich łatwy i szybki montaż. Dodatkowo wszystkie posiadają łatwą konstrukcję, co umożliwia ich łatwe utrzymanie w czystości. Plusem naszych produktów jest ich wyjątkowa trwałość oraz atrakcyjne ceny. Oprócz tego naszym klientom oferujemy gwarancję producenta. Bidety są dostępne poprzez wysyłkę kurierem, odbiór przez paczkomat inPost oraz poprzez odbiór osobisty.