Przy urządzaniu łazienki, poza niezbędnymi elementami wyposażenia takimi jak kabina prysznicowa czy umywalka, nie można zapomnieć o praktycznych i niezbędnych akcesoriach. Są to m.in. drążki prysznicowe, dzięki którym można manipulować wysokością zawieszenia słuchawki prysznicowej oraz solidne uchwyty prysznicowe służące do jej odwieszania.

Drążki prysznicowe – trwałe i efektowne

W naszej ofercie posiadamy drążki o różnej długości i grubości. Są to produkty wysokiej klasy pochodzące od cieszących się popularnością w branży firm, takich jak Hansgrohe, Deante, Roca oraz wiele innych. Dostępne u nas drążki prysznicowe są wyjątkowo stabilne i bezpieczne. Wykonane z solidnych materiałów wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz trwałością. Dodatkowo stanowią elegancką ozdobę łazienki, dzięki chromowanemu wykończeniu i estetycznemu połyskowi. Drążki prysznicowe pozwolą ustawić słuchawkę w odpowiednim położeniu, poprawiając tym samym komfort kąpieli. Dużym atutem polecanych przez nas modeli są atrakcyjne w stosunku do wyjątkowej jakości ceny.

Uchwyty prysznicowe – nowoczesny design i wysoka jakość

Naszym Klientom oferujemy estetyczne oraz funkcjonalne uchwyty prysznicowe wysokiej klasy. Niektóre modele zostały pokryte powłoką ochronną, która przedłuża ich trwałość i stanowi gwarancję zachowania atrakcyjnego wyglądu, mimo upływu czasu. Uchwyty prysznicowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są odporne na korozję oraz silne środki czyszczące. Mimo niewielkich rozmiarów, prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie, dodając wnętrzu elegancji i doskonale komponując się z pozostałymi elementami wyposażenia. Przeglądaj uchwyty prysznicowe z naszej oferty i wybierz model idealny do Twojej łazienki. Znajdziesz u nas wyłącznie produkty z najwyższej półki, pochodzące od takich marek, jak KludiGrohe czy Deante.