Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez toalety. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju misek WC oraz sprzętu sanitarnego, który można kupić w naszym sklepie internetowym.

W dużych łazienkach coraz częściej montuje pisuary oraz bidety, które sprawdzają się nie tylko w miejscach publicznych, ale i prywatnych. W naszym sklepie internetowym Klienci mogą zakupić deski sedesowe oraz miski WC, które z upływem czasu zużywają się i należy je wymienić na nowsze modele. Oferujemy także gotowe kompakty WC, dostępne w różnych rozmiarach oraz modelach.

Akcesoria do ceramiki sanitarnej dostępne w sklepie

Każdy z elementów sprzętu sanitarnego może być zakupiony osobno. W naszej ofercie znajdują się syfony do bidetów oraz syfony do pisuarów, które są niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Równie ważne są spłuczki zawieszane na ścianach lub popularna ostatnio spłuczka podtynkowa, wyglądająca estetycznie, która jest niewidoczna, a dodatkowo nie zabiera dużo miejsca. Oferowana przez nas ceramika sanitarna świetnie się prezentuje się w łazienkach, a przy tym jest niezwykle praktyczna. Dzięki temu każdy klient może znaleźć coś dopasowanego do swoich oczekiwań oraz gustu.