Wylewka wannowa stanowi nieszablonowe uzupełnienie oferty baterii łazienkowych. Wybierając to rozwiązanie, warto poszukać modelu, który jest częścią serii armatury, tak aby wylewka komponowała się z innymi bateriami w pomieszczeniu.

Aby uczynić łazienkę eleganckim i komfortowym pomieszczeniem, należy zadbać o każdy najmniejszy szczegół. Baterie prysznicowe z wyciąganą wylewką to część armatury łazienkowej, której nie można pominąć – są one przecież często używane. Z tego względu należy zadbać, aby charakteryzowała je odporność na zabrudzenia i uszkodzenia oraz odpowiedni stosunek jakości do ceny. Zestawy prysznicowe ze słuchawką dostępne w naszym sklepie spełniają wszystkie powyższe wymagania.

Oferujemy eleganckie, funkcjonalne wylewki najlepszych marek: Actima, Deante, Ferro, Grohe, Hansgrohe, Invena, Kludi, Omnires, Paffoni czy Tres. Akcesoria te cechuje najwyższa jakość wykonania, co potwierdza renoma znanych światowych producentów. Ceny tych produktów są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie odpowiedni model do swojej łazienki. Szeroka gama wylewek do WC to rozmaitość kształtów, modeli, jak również różnorodność stylistyczna – z pewnością zatem wybiorą Państwo wylewki do baterii, które wpiszą się w planowaną aranżację łazienki. Baterie prysznicowe z wyciąganą wylewką są bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ponieważ można dowolnie manipulować strumieniem wody. Zwiększa się również jego zasięg, co jest przydatne zwłaszcza w dużych wannach – ale nie tylko. Dzięki baterii ze słuchawką każdy prysznic staje się odprężającym doświadczeniem.