Poza standardową słuchawką, stanowiącą podstawowe wyposażenie prysznica, coraz częściej dodatkowo instaluje się element, który rozprasza strumień wody. Deszczownice prysznicowe sprawiają, że woda leci z mniejszą siłą, przypominając krople deszczu.

Deszczownice prysznicowe – postaw na najwyższą jakość

Naszym Klientom oferujemy niezawodne wysokiej klasy deszczownice do kabin prysznicowych. Wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak stal nierdzewna, dostarczają przyjemnych doznań przez długi okres użytkowania. Deszczownice łazienkowe pomogą zamienić zwykłą kąpiel w wyjątkowy relaks. Za sprawą estetycznego wyglądu oraz dużej funkcjonalności obecnie cieszą się dużą popularnością. Są gwarancją komfortowej i odprężającej kąpieli. Deszczownice prysznicowe mogą być montowane w zestawie z słuchawką, co daje możliwość wyboru pomiędzy silnym a rozproszonym strumieniem. Często także stają się alternatywą dla słuchawki, która nie zostaje zamontowana w kabinie.

Deszczownice łazienkowe – szeroki wybór modeli

W naszej ofercie znajdziesz deszczownice do kabin prysznicowych o różnych kształtach – okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Poszczególne modele różnią się od siebie liczbą punktów natryskowych, rozmiarami oraz stopniem ruchomości. Dostępne u nas deszczownice łazienkowe to produkty cenionych na rynku marek, m.in. Kludi, Invena czy Deante. Decydując się na ich zakup, zyskujesz pewność, że nabywasz wyrób najwyższej jakości. Niektóre modele wyposażone są w silikonowe gumki, zapobiegające osadzaniu się kamienia, co ułatwia utrzymanie czystości. Deszczownice prysznicowe z systemem anti-calc są trwalsze i rzadziej ulegają uszkodzeniu.

Deszczownice do kabin prysznicowych – efektowne i nowoczesne

Montaż deszczownicy w kabinie prysznicowej to nie tylko większy komfort i urozmaicona kąpiel. Deszczownice prysznicowe stanowią istotny element aranżacji łazienki. Ich nowoczesny design oraz estetyczny wygląd sprawiają, że przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz urządzić łazienkę w minimalistycznym stylu. Lśniąca, chromowana powierzchnia deszczownicy prezentuje się niezwykle efektownie. Deszczownice łazienkowe często posiadają system ograniczający skapywanie wody po jej odłączeniu, co pozytywnie wpływa na środowisko. Poza oczywistymi zaletami są one atrakcyjne także z ekonomicznego punktu widzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Polecamy deszczownice do kabin prysznicowych w wyjątkowo korzystnych cenach.