Pisuar w domu to ukłon w stronę męskiej wygody. Oferowane przez nas urządzenia przekonują nie tylko funkcjonalnością, ale i nowoczesnym designem. Spośród bogatej oferty każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i pasującego do stylu i estetyki łazienki.

Bogactwo materiałów i różnorodności

Proponujemy pisuary porcelanowe lub ze stali nierdzewnej – z uwagi na łatwość utrzymania w czystości, te ostatnie doskonale sprawdzą się w toaletach szkolnych i firmowych. Proekologiczną opcją są pisuary bezwodne, które odprowadzają nieczystości do odpływu bez użycia wody. Z kolei pisuary z muchą będą doskonałym wyborem w miejscach publicznych, gdyż zapobiegają rozbryzgiwaniu. Wszystkie oferowane przez nas pisuary są odporne na korozję oraz działanie czynników zewnętrznych jak również środki chemiczne używane do ich czyszczenia.

Łatwy montaż

Wszystkie pisuary wykonane są w taki sposób, aby umożliwić łatwy i szybki montaż. Niektóre posiadają dodatkowe elementy ułatwiające instalację. Pisuary posiadają prostą konstrukcję, dlatego są łatwe w czyszczeniu.

Trwałość i cena

Dodatkowym plusem naszych produktów jest ich duża trwałość oraz atrakcyjne ceny. Oprócz tego, w razie ewentualnych problemów, naszym klientom oferujemy gwarancję producenta. Pisuary są dostępne poprzez wysyłkę kurierem, odbiór przez paczkomat InPost oraz odbiór osobisty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.