Oszczędzić miejsce w łazience można na wiele sposobów. Jednym z nich jest użycie stelaży podtynkowych WC. Stelaże ułatwiają montaż różnorodnych urządzeń sanitarnych, a przy tym pozwalają zakryć elementy instalacji. Dzięki temu każda aranżacja nabierze klasy i estetyki, a łazienka pozostanie przestronna i łatwa w sprzątaniu.

Szeroki wybór od najlepszych producentów w branży

W naszej ofercie znajdziesz stelaże podtynkowe, które sprawdzą się w przypadku miski WC, bidetu czy pisuaru. Mając na uwadze sprzedaż najwyższej jakości materiałów, oferujemy stelaże WC od najlepszych producentów, m.in. Cersanit, Geberit, Grohe, Tece, Villeroy&Boch, do których bez problemu dopasujesz odpowiednie sanitariaty.

Trwałe materiały i atrakcyjne ceny

Nasze stelaże podtynkowe WC wykonane są z najwyższej jakości trwałych materiałów, dlatego naszym Klientom dajemy gwarancję wieloletniej eksploatacji. Dodatkowym plusem naszych produktów jest ich wyjątkowo atrakcyjna cena.

Podpowiemy i doradzimy

Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy problemów związanych z wyborem odpowiedniego stelaża. Z chęcią pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.