Montaż toalety nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczą odpowiednie narzędzia oraz wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu podczas remontu łazienki możemy sami z powodzeniem zamontować nową toaletę. W naszym sklepie internetowym oferujemy specjalistyczne stelaże, dzięki którym możliwe jest szybkie i łatwe zamontowanie spłuczki.

Ponadto dostępne są także bardzo wygodne w użytkowaniu przyciski spłukujące, które nie tylko estetycznie wyglądają, ale są także komfortowe. Na rynku możemy spotkać kilka typów takich elementów wyposażenia. Coraz częściej stosowane są przyciski naścienne, do których niezbędne są stelaże podtynkowe, ponieważ montuje się je w ścianie.

Stelaże podtynkowe – akcesoria do łazienki

W asortymencie naszego sklepu znajdują się nie tylko różnego rodzaju stelaże, ale również przyciski spłukujące do każdego rodzaju toalet. Dostępne są modele o różnych kształtach owalnych, prostokątnych oraz kolorach – białych lub srebrnych. Co więcej przyciski te wykonane są z różnych materiałów. W zależności od modelu, przyciski spłukujące mogą być stosowane w domach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Szeroka oferta naszego sklepu internetowego sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stelaży oraz przycisków spłukujących.