Jeśli korzystać z WC, to koniecznie ze spłuczką. Trudno byłoby sobie wyobrazić inne rozwiązanie. To jeden z najważniejszych elementów znajdujących się w łazience – niezbędne dopełnienie dla miski. Można zdecydować się na kompakty – zestawy miski ze spłuczką, ale istnieje również możliwość samodzielnego komponowania. Kupując osobno miski i spłuczki toaletowe, sami decydują Państwo o tym, jaki kształt powinno przyjąć WC – pełna dowolność łączenia komponentów to prawdziwa wygoda dla tych, którzy chcieliby uzyskać niespotykany kształt dopełniający aranżację łazienki.

Najwyższej jakości produkty

Nasz sklep wie doskonale, jakie cechy powinna mieć dobra spłuczka. Wykonanie z trwałych materiałów, dbałość o detale techniczne – nie ma wątpliwości, że polecane na mlazienka.pl produkty spełniają te kryteria. Dysponujemy szeroką gamą spłuczek natynkowych, do klozetów stojących, jak i dostosowanych do specyfiki tak zwanego montażu wysokiego. W katalogu znajduje się także spłuczka podtynkowa w licznych wariantach – wybór jest szeroki i uwzględnia wiele potrzeb. Znajdą u nas Państwo spłuczki Cersanit, a także innych producentów, takich jak Geberit czy Kerasan.

Tradycyjne lub nowoczesne rozwiązania

Spłuczki wykonane są z wysokiej jakości ceramiki odpornej na zadrapania. Dzięki swojej fakturze są łatwe w utrzymaniu czystości. Oferujemy standardowe spłuczki do ubikacji stojące, ale również wiszące. Ceny produktów są różnorodne w zależności od producenta i kształtu, jaki przyjmują. Sklep internetowy mlazienka.pl proponuje tradycyjne rozwiązania oraz nowoczesne spłuczki o niespotykanych kształtach – kanciaste wykończenia z pewnością wpiszą się w stylistykę nowoczesnej łazienki zachowanej w minimalistycznym stylu. Wśród naszych produktów znajdują się też takie, które odróżniają się dekoracyjnymi wykończeniami. To prawdziwa gratka dla miłośników niestandardowych rozwiązań do łazienki.