Bidon 9.7x6.9x22.8 cm przezroczysty 241086 Brabantia Make & Take
Bidon 9.7x6.9x22.8 cm przezroczysty 241086 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241086
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 87,43zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241086 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.5 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny, inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 9.7 cm |
| Krótszy bok | 6.9 cm |
| Wysokość | 22.8 cm |
| Kod EAN | 8710755241086 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 22 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |