Brabantia deska do prasowania z solidną podstawą na generator pary Lilac Waves 246081
Brabantia deska do prasowania z solidną podstawą na generator pary Lilac Waves 246081
- Nr katalogowy: 246081
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 700,21zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Solid Steam |
| Nr katalogowy | 246081 |
| Grupa produktów | deski do prasowania |
| Długość | 163 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość maks. rozłożona | 96 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Podstawka pod żelazko | tak |
| Zabezpieczenie dziecięce | tak |
| Materiał pokrowca blatu | bawełna |
| Waga | 7.85 kg |
| Kod EAN | 8710755246081 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 163 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,99 kg |
| Dane producenta | Zobacz |