Brabantia deska do prasowania żelazkiem i generatorem pary Denim Grey 241406
Brabantia deska do prasowania żelazkiem i generatorem pary Denim Grey 241406
- Nr katalogowy: 241406
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 783,37zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Nr katalogowy | 241406 |
| Grupa produktów | deski do prasowania |
| Długość | 163.5 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość maks. rozłożona | 102 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Podstawka pod żelazko | tak |
| Zabezpieczenie dziecięce | tak |
| Materiał pokrowca blatu | bawełna |
| Waga | 7.72 kg |
| Kod EAN | 8710755241406 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 163 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,89 kg |
| Dane producenta | Zobacz |