Brabantia HangOut sznury do suszenia prania z drążkami 50 m czarny 262425
Brabantia HangOut sznury do suszenia prania z drążkami 50 m czarny 262425
- Nr katalogowy: 262425
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 700,21zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | HangOut |
| Nr katalogowy | 262425 |
| Grupa produktów | suszarki do prania |
| Rodzaj | ogrodowa |
| Maks. obciążenie pręta | 24 kg |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 800 cm |
| Materiał konstrukcji | tworzywo, aluminium |
| Materiał prętów | tworzywo |
| Kod EAN | 8710755262425 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 206 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |