Brabantia HangOut linki do suszenia prania zapasowe czarne 262463
Brabantia HangOut linki do suszenia prania zapasowe czarne 262463
- Nr katalogowy: 262463
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 142,66zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | HangOut |
| Nr katalogowy | 262463 |
| Grupa produktów | suszarki do prania |
| Rodzaj | ogrodowa |
| Wysokość | 0.3 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 800 cm |
| Materiał prętów | tworzywo |
| Kod EAN | 8710755262463 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 32 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,83 kg |
| Dane producenta | Zobacz |