Brodzik kwadratowy 80x80 cm biały 3032 Schedpol Dante
Brodzik kwadratowy 80x80 cm biały 3032 Schedpol Dante
- Nr katalogowy: 3032
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 873,21zł
Opis produktu
| Marka | Schedpol |
| Seria | Dante |
| Nr katalogowy | 3032 |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 28 cm |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | akrylowy |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5907527051841 |
| Wymiary z opakowaniem | 81 x 42 x 81 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |