Brodzik kwadratowy 90x90 cm biały 384800010001 Kaldewei Superplan
Brodzik kwadratowy 90x90 cm biały 384800010001 Kaldewei Superplan
- Nr katalogowy: 384800010001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 989,29zł
- Cena katalogowa: 2 706 zł
Wybierz wariant:
Kształt
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Superplan |
| Nr katalogowy | 384800010001 |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | biały |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | stalowy |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 4055761319591 |
| Dane producenta | Zobacz |