Brodzik kwadratowy z maskownicą 80x80 cm beżowy AQUAROCK80KDB Omnires Aquarock
Brodzik kwadratowy z maskownicą 80x80 cm beżowy AQUAROCK80KDB Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK80KDB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 293,00zł
Wybierz wariant:
Kształt
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK80KDB |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | beżowy |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902539888102 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |