Brodzik kwadratowy z maskownicą 80x80 cm biały AQUAROCK80KBM Omnires Aquarock
Brodzik kwadratowy z maskownicą 80x80 cm biały AQUAROCK80KBM Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK80KBM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 043,10zł
Wybierz wariant:
Kształt
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK80KBM |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | biały |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902539865899 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |