Brodzik kwadratowy z maskownicą 80x80 cm szary AQUAROCK80KAG Omnires Aquarock
Brodzik kwadratowy z maskownicą 80x80 cm szary AQUAROCK80KAG Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK80KAG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 574,15zł
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK80KAG |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | szary |
| Głębokość | 3 cm |
| Średnica odpływu | 11 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902539867558 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |