Brodzik pięciokątny 100x100 cm biały 459248040001 Kaldewei Cornezza
Brodzik pięciokątny 100x100 cm biały 459248040001 Kaldewei Cornezza
- Nr katalogowy: 459248040001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 266,84zł
- Cena katalogowa: 7 579,26 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Cornezza |
| Nr katalogowy | 459248040001 |
| Kształt | inny |
| Kolor | biały |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | stalowy |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Kod EAN | 4001112644393 |
| Wymiary z opakowaniem | 100 x 12 x 101 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |