Brodzik podpłytkowy 130 cm 10ST1S390180 Schedline Slight Line S1
Brodzik podpłytkowy 130 cm 10ST1S390180 Schedline Slight Line S1
- Nr katalogowy: 10ST1S390180
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 323,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Slight Line S1 |
| Nr katalogowy | 10ST1S390180 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 130 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5902627721724 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 12 x 145 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |