Brodzik podpłytkowy 180 cm 10ST1S180180 Schedline Slight Line S1
Brodzik podpłytkowy 180 cm 10ST1S180180 Schedline Slight Line S1
- Nr katalogowy: 10ST1S180180
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 898,01zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Slight Line S1 |
| Nr katalogowy | 10ST1S180180 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 180 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5902627721632 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 12 x 145 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |