Brodzik podpłytkowy 70 cm chrom 10ST4S470140OLDB Schedline Esco-Line S4
Brodzik podpłytkowy 70 cm chrom 10ST4S470140OLDB Schedline Esco-Line S4
- Nr katalogowy: 10ST4S470140OLDB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 843,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Esco-Line S4 |
| Nr katalogowy | 10ST4S470140OLDB |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 70 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5902627771712 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 10 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |