Brodzik podpłytkowy 80 cm 10ST1S18080 Schedline Slight Line S1
Brodzik podpłytkowy 80 cm 10ST1S18080 Schedline Slight Line S1
- Nr katalogowy: 10ST1S18080
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 503,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Slight Line S1 |
| Nr katalogowy | 10ST1S18080 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 80 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5902627721618 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 10 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |