Brodzik podpłytkowy 90 cm 10ST1S19090 Schedline Slight Line S1
Brodzik podpłytkowy 90 cm 10ST1S19090 Schedline Slight Line S1
- Nr katalogowy: 10ST1S19090
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 578,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Slight Line S1 |
| Nr katalogowy | 10ST1S19090 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 90 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5902627721625 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 10 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |