Brodzik podpłytkowy 90 cm chrom 10ST4S49090 Schedline Esco-Line S4
Brodzik podpłytkowy 90 cm chrom 10ST4S49090 Schedline Esco-Line S4
- Nr katalogowy: 10ST4S49090
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 553,00zł
Opis produktu
| Marka | Schedline |
| Seria | Esco-Line S4 |
| Nr katalogowy | 10ST4S49090 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 90 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5902627771705 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 10 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |