Brodzik prostokątny 100x80 cm biały B0457 New Trendy Nex
Brodzik prostokątny 100x80 cm biały B0457 New Trendy Nex
- Nr katalogowy: B0457
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 522,99zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Nex |
| Nr katalogowy | B0457 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 2 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | konglomerat |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902276338748 |
| Wymiary z opakowaniem | 83 x 5 x 104 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii