Brodzik prostokątny 110x80 cm czarny B0570 New Trendy Mild
Brodzik prostokątny 110x80 cm czarny B0570 New Trendy Mild
- Nr katalogowy: B0570
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 268,48zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Mild |
| Nr katalogowy | B0570 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | czarny |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 110 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5903917201278 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii