Brodzik prostokątny 120x70 cm biały 431500010001 Kaldewei Duschplan
Brodzik prostokątny 120x70 cm biały 431500010001 Kaldewei Duschplan
- Nr katalogowy: 431500010001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 454,82zł
- Cena katalogowa: 4 938,45 zł
Wybierz wariant:
Kształt
Głębokość
(cm)
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Duschplan |
| Nr katalogowy | 431500010001 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | stalowy |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kod EAN | 4001112563250 |
| Wymiary z opakowaniem | 121 x 6 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |