Brodzik prostokątny 120x90 cm beżowy B0493 New Trendy Nex Shade
Brodzik prostokątny 120x90 cm beżowy B0493 New Trendy Nex Shade
- Nr katalogowy: B0493
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 598,11zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Nex Shade |
| Nr katalogowy | B0493 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | beżowy |
| Głębokość | 2 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | konglomerat |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 5903917200493 |
| Wymiary z opakowaniem | 113 x 5 x 124 cm |
| Waga z opakowaniem | 53,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |