Brodzik prostokątny 130x90 cm beżowy SDRD13900584S Radaway Doros Compact
Brodzik prostokątny 130x90 cm beżowy SDRD13900584S Radaway Doros Compact
- Nr katalogowy: SDRD13900584S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 288,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Doros Compact |
| Nr katalogowy | SDRD13900584S |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | beżowy |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | akrylowy |
| Dłuższy bok | 130 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 5904295083647 |
| Wymiary z opakowaniem | 98 x 135 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii