Brodzik prostokątny 140x80 cm biały 720217380000000 Duravit Stonetto
Brodzik prostokątny 140x80 cm biały 720217380000000 Duravit Stonetto
- Nr katalogowy: 720217380000000
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 074,99zł
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | Stonetto |
| Nr katalogowy | 720217380000000 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 5 cm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 4053424689326 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii