Brodzik prostokątny 140x90 cm beżowy H2109591860001 Laufen Pro
Brodzik prostokątny 140x90 cm beżowy H2109591860001 Laufen Pro
- Nr katalogowy: H2109591860001
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 334,15zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro |
| Nr katalogowy | H2109591860001 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | beżowy |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 7612738132613 |
| Wymiary z opakowaniem | 91 x 6 x 141 cm |
| Waga z opakowaniem | 65,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii